Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

GoodYear 235/50 R18 97V Eagle F1 GSD3

GoodYear 235/50 R18 97V Eagle F1 GSD3
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Goodyear Eagle F1 Gsd3

  Kiti dydžiai:

    154,00 € *
  Šiuo metu prekes neturime, peržiūrėti panašias prekes.

 • Suma: 154,00 €
  • Kaina: 154,00 €
  • Kiekis sandėlyje: 0
  • Kodas: #148757
  • Pristatymas: Nežinomas

  Goodyear Eagle F1 Gsd3. 

  Kryptinė vasarinė padanga greitiems ir galingiems automobiliams, kuriu vairuotojai mėgsta sportinį vairavimo stilių. Automobilis su šiomis padangomis tampa nepaprastai klusnus, staigus. Sujungtas lenktyninių padangų technologijas ir pritaikytas inovacinis gumos mišinys garantuoja puikų sukibimą startuojant ir stabdant bet kokiomis sąlygomis. Geros akvaplanavimo ir stabdymo savybės.

  Apie gamintoją:

  Prekinis ženklas Good Year priklauso vienai didžiausių pasaulio padangų korporacijų - "GoodYear - Dunlop group". Ši korporacija gamina Good Year, Dunlop, Fulda, Lee, Sava, Kelly, Debica ir daugelį kitų pavadinimų padangų. Įmonės gaminamų produktų sąrašas neapsiriboja padangomis, skirtomis lengviesiems, komerciniams, krovininiams, lenktyniniams autobiliams, lėktuvams ar agro technikai. Kompanija taip pat tiekia žaliavas daugumai automobilių gamintojų ir kitoms pramonės šakoms. Good Year padangos yra pačios aukščiausios kokybės, premium klasės. Šiuo metu GoodYear - Dunlop grupė padangas platina visuose pasaulio kontinentuose, metinė apyvarta siekia 15 milijardų JAV dolerių. Tai vienas iš 5-ių didžiausių pasaulio padangų gamintojų.

  Ši kompanija savo veiklą pradėjo kaip „Goodyear Tire & Rubber“ 1898 m. Jungtinėse Valstijose, įkūrėjas - F.Seiberlingas. Kompanija pavadinta vulkanizavimo išradėjo Charles'o Goodyear'o garbei. Antroje XX-ojo amžiaus pusėje susijungusi su kitais japonų padangų gamybos gigantais Dunlop bei Sumitomo tapo viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulinėje rinkoje.
Populiariausios 235/50 R18 prekės


Populiariausi akumuliatoriai


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика