Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Michelin 225/65 R17 106V Pilot Sport 4 SUV, kaina 155,00 €

14%

Pigiau

Michelin 225/65 R17 106V Pilot Sport 4 SUV
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Kiti dydžiai:

    155,00 €181,00 € *
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 155,00 €
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje rytoj, 03.28 nuo 15:00
  • Panevėžyje rytoj, 03.28 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • poryt, 03.29 nuo 09:00  Įsigykite išsimokėtinai:

  arba įprastu lizingu:
  „Dual Sport\" Protektoriaus raštas užtikrina, kad ši padanga turės maksimaliai gerą sukibimą su sausa kelio danga ir ypač gerą stabdymą ant šlapios kelio dangos. Michelin Pilot Sport 4 SUV padanga yra skirta dideliems, galingiems ir sportiškiems visureigiams. Ši didelio našumo padanga su „MaxTouch“ technologija ir didelio tankio dvigubu korpusu užtikrina ilgą padangos tarnavimo laiką. Šios padangos buvo sukurtos komfortui ir triukšmo mažinimui. Specialiai sukurtas padangos protektorius sumažina triukšmą, o padangos karkaso struktūra yra optimizuota taip, kad maksimaliai padidintų komfortą.
  Michelin Pilot Sport 4 Suv. 

  „MICHELIN Pilot Sport 4 SUV“ - specialiai sukurtos aukščiausios klasės visureigiams, suteikiančios automobiliams puikų valdymą ir komfortišką vairavimą. Asimetrinio protektoriaus rašto ypatumai: išorinė dalis yra skirta sausoms sąlygoms, o vidinė dalis atsakinga už šlapią kelią. „Dynamic Response“ technologija užtikrina važiavimo tikslumą ir stabilumą. Standus protektoriaus raštas su įvairiapusėmis įpjovomis garantuoja puikų stabdymą sausame kelyje. Ypatingas mišinys su specifinėmis inovatyviomis priemaišomis bei silica junginiu užtikrina puikų sukibimą ir stabdymą šlapiame kelyje.
  Apie gamintoją:

  „Michelin" misija nuo pat bendrovės įkūrimo pradžios buvo ne tik prisidėti prie prekių ir žmonių mobilumo didinimo, bet ir visuomenės raidos.
  Kiekvienas „Michelin" veiksmas ir sprendimas paremtas šiomis penkiomis svarbiausiomis vertybėmis: pagarba klientams, pagarba žmonėms, pagarba akcininkams, pagarba aplinkai, pagarba faktams. „Michelin" jau daugelį metų užima lyderės pozicijas kiekvienose padangų gamybos rinkose ir segmentuose. Keletas svarbiausių faktų apie „Michelin"- 109 193 darbuotojai (102 692 darbuotojai, dirbantys visą darbo dieną); pagamina daugiau nei 150 mln. vnt. padangų ir 10 mln. vnt. žemėlapių bei kelionių vadovų per metus; grynoji apyvarta sudaro daugiau nei 15 milijardo eurų. Lengvųjų automobilių ir komercinių transporto priemonių padangų rinka - 80 % padangų parduodama antrinėje rinkoje. Sunkiasvorių sunkvežimių rinka - 80 % padangų parduodama antrinėje rinkoje (radialinės padangos); 72 gamyklos 19-oje pasaulio šalių.  Produkcija platinama daugiau nei 170-yje pasaulio šalių. Michelin korporacija, diegdama pačius aukščiausius kokybės standartus, pagrindinėmis gamybai reikalingomis žaliavomis nusprendė apsirūpinti pati – turi nuosavas kaučiuko plantacijas Vietname (šią žaliavą parduoda ir konkurentams), taip pat turi nuosavas plieno gamyklas. Michelin padangų karkasai vertinami kaip geriausi pasaulyje, nes yra unikalūs ir užpatentuoti, o Michelin prekinis ženklas (Michelin žmogeliukas) –  populiariausias prekinis ženklas pasaulyje padangų gamintojų tarpe.
  Du broliai, Andrė (Andre) ir Eduaras Mišelinai (Edouard Michelin) 1889 m. pradėjo verslą ir ieškojo sprendimų, kurie atvertų duris į ekonominę plėtrą ir laisvę, leidosi į didžią žmonijos ir pramonės odisėją diegdami nenutrūkstamas naujoves.
Populiariausios 225/65 R17 prekėsGrįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика