Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Continental 275/40 R22 107Y XL Premiumcontact 6 ROF, kaina 481,00 €

32%

Pigiau

Continental 275/40 R22 107Y XL Premiumcontact 6 ROF
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Continental Premiumcontact 6

  Kiti dydžiai:

    481,00 €706,00 € *
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 481,00 €
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje pirmadienį, 04.03 nuo 15:00
  • Panevėžyje pirmadienį, 04.03 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • antradienį, 04.04 nuo 09:00

  Šią prekę galima įsigyti ir kitų gamybos metų:

   Įsigykite išsimokėtinai:

   arba įprastu lizingu:
   Naudojant didelį kiekį kristalų formos Silicos mišinio, užtikrinamas trumpesnis stabdymo kelias ant sausos ir šlapios kelio dangos. Pritaikius naujausias technologijas, šis „Continental“ modelis pasiekė geriausią A kategoriją ES ženklinimo skalėje.
   Šiam modeliui yra pritaikytas dilimui atsparus polimerų mišinys, kurio pagalba yra nuvažiuojama 15% daugiau.
   Protektoriaus dizainas yra sukurtas iš didelių blokų, jų dėka suteikiama maksimali kontrolė posūkiuose. Važiavimas yra komfortiškas bet kokiu greičiu. Asimetrinės padangos protektoriaus juostos suteikia didesnį standumą ir sumažiną blokelių deformaciją, taip padidinant sukibimą veikiant išorinėms jėgoms.   Apie gamintoją:

   Continental - vienas didžiausių ir populiariausių padangų gamintojų visame pasaulyje. Pagal apimtis  Continental AG koncernas pasaulinėje rinkoje patenka į penketuką, o Europoje yra antroje vietoje. Per metus Continental AG savo produkcijos parduoda daugiau nei už 35 milijardus eurų. Šiuo metu Continental AG koncerne įvairiose srityse dirba virš 180000 žmonių 49-iose pasaulio šalyse. Continental AG koncernui priklauso tokie žinomi padangų gamintojai ir prekiniai ženklai kaip Uniroyal, Semperit, General, Viking, Gislaved, Sportiva, Barum, Mabor ir Matador. Continental AG korporacija gamina ne tik lengvųjų automobilių padangas, bet taip pat ir mopedams, motociklams, komerciniam ir krovininiam transportui, sunkiąjai ir agro technikai skirtas padangas. Continental yra ne tik "Premium" padangų gamintojas. Šis koncernas taip pat užsiima visiems puikiai žinomų diržų ContiTech gamyba, kuria automobilių stabilumo, jutiklių, pagalbines ir kitas sistemas, tuo prisidėdamas prie saugumo kelyje. O Continental AG gaminamos ekologiškos padangos prisideda ir prie klimato apsaugos bei užterštumo mažinimo.
   Continental AG įsikūrė 1871 metais Honoverio mieste, Vokietijoje. Skirdami daug dėmesio kokybiškų padangų gamybai bei tobulinimui, jie jau 1904 metais pirmieji pasaulyje pristatė padangą, turinčią protektoriaus raštą. 1952 m. koncernas Continental AG išleido įprastinių išmatavimų M+S padangas, skirtas naudoti žiemą, o 1955 metais pirmi Vokietijoje pradėjo gaminti bekamerines padangas. Radialines padangas Continental AG masiškai pradėjo gaminti 1960 m.. 2003 m. pristatyta ContiSportContact 2 Vmax padanga, tai pirma pasaulyje padanga, su kuria galima važiuoti net 360km/h greičiu.
  Populiariausios 275/40 R22 prekės  Grįžti į paiešką

  +370 614 82222 a

  Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

  Klausk specialisto

  Яндекс.Метрика