Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Hankook 245/45 R19 102Y XL Ventus S1 EVO2 (K117), kaina 117,00 €

22%

Pigiau

Hankook 245/45 R19 102Y XL Ventus S1 EVO2 (K117)
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Kiti dydžiai:

  Šiuo metu prekės neturime, peržiūrėti panašias prekes.

 • Suma: 117,00 €


 • Įsigykite išsimokėtinai:

  arba įprastu lizingu:
  Hankook Ventus S1 Evo2 (k117). 

  Asimetrinė vasarinė padanga. Hankook Ventus S1 evo2 pagamintas panaudojus iš karto kelis inovacinius sprendimus, dėl kurių šios padangos ir nugalėjo. Pirmiausia – tai trisluoksnė protektoriaus blokų konstrukcija, kuri, padangai susidėvint, padidina sukibimą su keliu ir traukos jėgą. Antra – naujas griovelių išdėstymas, leidžiantis orui sūkuriuoti, o tai pagerina šilumos išsklaidymą. Trečia – tai gumos mišinio sudėtis, kurioje yra naujas, daug stirolio turintis polimeras, mažinantis gumos pasipriešinimą, be to, – kuro sąnaudas bei išmetamą anglies dioksidą. Prestižinis Vokietijos apdovanojimas atiteko naujosioms padangoms Hankook Ventus S1 evo², kurios geriau už kitas sukimba su sausu ir drėgnu paviršiumi bei sutaupo kuro. 
  Apie gamintoją:

  Kompanija Hankook Tire gamina padangas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams, autobusams, taip pat aktyviai dalyvauja ir sportinių automobilių padangų kūrime. Trys padangų gamyklos, 5 tyrimų centrai, apie 21000 darbuotojų, 92 mln.vnt. pagaminamų padangų per metus ir originali komplektacija tokiuose automobiliuose kaip BMW, AUDI, MB, VOLKSWAGEN ir t.t. - tai tik keletas iš stulbinančių šios padangų kompanijos pretenzingų skaičių. Hankook padangos pardavinėjamos net 185 pasaulio šalyse. Aukšta padangų kokybė ir prienama kaina leidžia užtikrintai siekti užsibrėžto tikslo - tapti vienu iš trijų didžiausių ir žinomiausių padangų gamintojų.
  1941-aisiais metais atidaryta pirmoji padangų gamykla Pietų Korėjoje, kurios pavadinimas buvo "Chosun Tire Company". 1953 m. pavadinimas pakeistas į "Hankook Tire Corporation". Jau 1979 m. tai buvo didžiausia padangų gamykla pasaulyje. Amžinas Hankook tikslas - būti žingnsiu priekyje - privedė prie svarbaus įvykio - 1999 m., atsižvelgiant į Kinijos ekonomikos augimą, buvo pastatytos dar dvi gamyklos, kurios leido nesustabdomai plėstis ir 2006-aisiais atidaryti dar vieną padangų gamyklą Europoje, Vengrijoje. Tai buvo bene paskutinis žingsnis iki tarptautinio įvertinimo - 2007m. Hankook Tire Corporation pripažinta kaip septinta padangų gamybos korporacija pasaulyje pagal pardavimus, o 2013-aisiais preliminariais skaičiavimais pakilo ir į šeštąją vietą.
  Hankook padangos greitai užsitarnavo Lietuvos vairuotojų pasitikėjimą. Tai vienos perkamiausių lengvųjų automobilių padangų dėl aiškaus gamintojo prioriteto - kurti geriausias kainos ir kokybės santykio padangas.
Populiariausios 245/45 R19 prekėsGrįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика