Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Vredestein 235/55 R19 105W XL Quatrac PRO, kaina 165,00 €

Vredestein 235/55 R19 105W XL Quatrac PRO
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Vredestein Quatrac Pro

  Kiti dydžiai:

    165,00 €
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 165,00 €
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje trečiadienį, 04.05 nuo 15:00
  • Panevėžyje ketvirtadienį, 04.06 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • ketvirtadienį, 04.06 nuo 09:00  Įsigykite išsimokėtinai:

  arba įprastu lizingu:
  Vredestein Quatrac Pro. 

  Pirmosios all-season tipo padangos, visiškai orientuotos į „Ultra High Performance“ segmentą. Unikalus padangos veikimas visais metų laikais. Trumpas stabdymo kelias ir puikus valdomumas šlapioje kelio dangoje. Aukštos klasės saugumas net užklupus netikėtam sniegui. Pritaikytos kiekvieno vairuotojo individualiems poreikiams bei tinkamos galingiems automobiliams ir SUV. Į eksploatacines savybes orientuotos konstrukcijos ir subalansuotas medžiagų projektavimas leis mėgautis maksimaliu komfortu ir saugumu.
  Apie gamintoją:

  Olandijos padangų gamintojas Vredestein neatsilieka nuo pasaulio padangų gamybos lyderių ir yra vienas iš patikimiausių gamintojų pasaulyje. Vredestein padangų gamybai taikomos pačios naujausios, aukščiausios klasės gamybos technologijos ir žaliavos, atliekami itin griežti testavimai. Norint būti žingsniu priekyje, stengiamasi užtikrinti saugumą kelyje nepriklausomai nuo važiavimo sąlygų. Tam gamintojas naudoja išskirtinio dizaino protektoriaus raštus ir nestandartinio šoninio kordo dizainą. Vredestein padangos gaminamos įvairių segmentų – įvairiausių lengvųjų ir komercinių automobilių padangos, padangos žemės ūkio ir pramonės sektoriui, dviračių padangos ir t.t.. Tai yra sėkminga ir pelninga įmonė, kuri rūpinasi, kad jų gaminamos padangos būtų kuo saugesnės vairuotojui ir aplinkai. Per metus yra pagaminama apie 6 milijonus vnt. Vredestein padangų viso pasaulio rinkai.
  Vredestein - Olandijos padangų koncernas, šiuo metu priklausantis Apollo Tyres Ltd grupei. Įmonė veikia nuo 1908 metų. Šiandien kompanijoje dirba apie 1700 darbuotojų, daugiausia Europoje, JAV ir Kanadoje.

   
Populiariausios 235/55 R19 prekėsGrįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика